Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Skrzat:

Bez nakrycia głowy skrzata chyba jeszcze nikt nie widział. Skrzat lubuje się w kapturach obszernych. Lubi gdy zakrywa mu całą głowę w dni chłodne, a nawet gdy nasuwa się lekko na oczy w dni nazbyt słoneczne. A ponieważ skrzaty to istoty praktyczne, to zaprojektowaliśmy dla nich połączenie szala z kapturem. I tak powstał „szalikokaptur”, a skrócie zwany kapturem. Dzięki szalikokapturkowi skrzat może swobodnie brykać nawet zimą po łąkach i lasach nie bojąc się, że przeziębi sobie gardło czy
ucho. Ponadto skrzat z rodziny dredziarzy chwali sobie szal z kapturem ponieważ jego bujna fryzura zmieści się pod kapturkiem.

Skrzatka:

Bez nakrycia głowy skrzatki chyba jeszcze nikt nie widział. Skrzatka lubuje się w kapturach obszernych. Lubi gdy zakrywa jej całą głowę w dni chłodne, a nawet gdy nasuwa się lekko na oczy w dni nazbyt słoneczne. A ponieważ skrzatki to istoty praktyczne, to zaprojektowaliśmy dla nich połączenie szala z kapturem. I tak powstał „szalikokaptur” . Dzięki szalikokapturkowi skrzatka może swobodnie brykać nawet zimą po łąkach i lasach nie bojąc się, że przeziębi sobie gardło. Ponadto skrzatka z rodziny dredziarzy chwali sobie szal z kapturem, ponieważ gdy zepnie swoje bujne dredloki w kok, to zmieszczą się one pod kapturkiem. Rozpuszczone też będą pięknie wyglądać spod kaptura.